Reklamační podmínky

Podmíny pro uplatnění reklamace
  • Na zboží je standardně poskytována záruka 24 měsíců od data převzetí kupujícím. Pro konkrétní zboží se však může záruka lišit v závislosti na charakteru zboží a deklaraci výrobce. Příkladem jsou například baterie, lepidla, štočky, barvy do razítek atd.
Odeslání reklamace
  • Pokud budete Vaše zboží zasílat poštou či přepravní společností, musí být na balíku zřetelně vyznačeno REKLAMACE. Balík musí obsahovat doklad o nákupu zboží a průvodní dopis s přesným popisem vady a platnými kontaktními údaji, nebylo li předem domluveno jinak.

Průběh reklamace

  • O průběhu reklamace budete informováni elektronicky, minimálně že Vaše reklamace byla námi přijata, zda a jak byla vyřízena a že Vám byla odeslána, či že si ji máte možnost vyzvednout.

Dodávka zboží nesouhlasí s nákupním dokladem (obdrželi jste jiné zboží, v dodávce něco chybí)

  • Kontaktujte nás prosím emailem na shop@mikomb.cz, kde uveďte číslo nákupního dokladu, své jméno, přímý kontakt na Vás a popis problému s dodaným zbožím. Uchovejte všechny části obalů pro pozdější použití (zboží i balíku). V pracovní dny Vás budeme kontaktovat nejpozději následující pracovní den.

Dodávka je mechanicky poškozena (zjistíte mechanické poškození některého z produktů)

  • Kupující je povinen bezprostředně při dodání překontrolovat spolu s dopravcem stav zásilky (počet balíků, neporušenost pásky, příp. poškození krabice) a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky.

Upozornění

  • Zákazník je povinen předložit reklamované zboží vyčištěné, zbavené všech nečistot a hygienicky nezávadné. Společnost MIKO Office s.r.o. je oprávněna odmítnout převzít k reklamačnímu řízení zboží, které nebude splňovat výše uvedené zásady obecné hygieny (Vyhláška 91/1984 Sb., o opatřeních proti přenosným nemocem). O průběhu reklamace budete informováni emailem, který Vás upozorní na to, že Vaše reklamace byla námi přijata do systému, že byla vyřízena, že Vám byla odeslána či že si ji máte možnost vyzvednout v naší prodejně v pracovní době.
Reklamační formulář ke stažení:
ve formátu PDF ve formátu DOC

Formulář odstoupení od smlouvy ke stažení :

ve formátu PDF ve formátu DOC

 

Na vašem soukromí nám záležíPovolit všeNepovolovat cookies